Úvodní > Aktuality, články > Vyhlášení soutěže Marketér roku 2017
 

Vyhlášení soutěže Marketér roku 2017


Autor / zdroj: ČMS
Zveřejněno: 27.2.2018
Přečteno: 1587x

Marketér roku 2017 - soutěž vyhlášena

MARKETÉR ROKU JIŽ POTŘINÁCTÉ

Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost vyhlásila TŘINÁCTÝ ročník soutěže MARKETÉR ROKU. Tentokrát za rok 2017. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci konání semináře MARKETING 4.0 KVALITA A BUDOUCNOST MARKETINGU, který pořádala Česká marketingové společnost spolu Klubem učitelů marketingu a HPCG (Hlavatý a Partners Consulting Group) v Millenium Plaza v Praze 1 dne 22. 11. 2017. Mediálním partnerem akce bylo Regie Radio Music Lagardere.  Slavnostního aktu se za Českou marketingovou společnost zúčastnili prezidentka společnosti doc. Jitka Vysekalová a další členové prezidia.  Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu.

Jedním z hlavních cílů České marketingové společnosti je podpora marketingu jako nezbytného faktoru rozvoje a konkurenceschopnosti naší ekonomiky. Mezi cestami k jeho dosažení získala významnou roli soutěž o Marketéra roku, která vstupuje již do třináctého ročníku. Přihlášené projekty se především hodnotí z pohledu inovativnosti, efektivnosti, rozvoje metod a principu marketingu včetně dodržení etických a dalších předpokladů.

Souběžně probíhá soutěž Mladý delfín pro vysokoškoláky studijních oborů zaměřených na marketing, kteří mají zpracovat projekt na téma Komunikace českých výrobků na tuzemském trhu.

Uzávěrka přihlášek je 16. dubna 2018. Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků se koná 17. května 2018 v Divadelním sále Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1.

Podrobnosti o soutěži, zejména o způsobu podávání přihlášek, je možné zíslkat na emailová adrese info@cms-cma.cz.