Úvodní > Aktuality, články > Veletrhy SVĚT REKLAMY 2014
 

Veletrhy SVĚT REKLAMY 2014


Autor / zdroj: Otakar Pivoda
Zveřejněno: 20.9.2014
Přečteno: 2534x

Prezentační veletrhy firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie SVĚT REKLAMY se uskuteční tradičně ve dvou etapách v Brně a v Praze. Ve čtvrtek 25. září 2014 proběhne již devátý ročník v Orea Hotel Voroněž v Brně a v úterý 7. října 2014 se bude konat sedmý ročník veletrhu Svět reklamy v Hotelu Diplomat v Praze.

Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména marketingoví manažeři firem, kteří právě na podzim připravují reklamní kampaně a plány pro vánoční sezónu a rok 2015.

Pořadatelem je výstavnická společnost Omnis Olomouc, která se specializuje na pořádání převážně odborných veletrhů.

Jedná se o jednodenní, nízkonákladové a networkingové akce s cílem zprostředkovat kontakty mezi firmami v reklamní branži a s firmami - uživateli reklamy. Na neformálním setkání obchodníků nabízející strana prezentuje svoje produkty a služby ve standardizovaných a jednoduchých jednacích místech. Tato forma prezentace je dostupná a atraktivní bez nutnosti velkých investic také pro malé a střední firmy.

Veletrh návštěvníkům z řad firemní klientely i zástupcům reklamní branže poskytne možnost navázat kontakty s řadou kvalitních vystavovatelů z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie jako jsou např.: reklamní agentury, firmy zabývající se marketingovými službami, tiskárny, výrobci reklamních a dárkových předmětů, firmy z oboru velkoplošné reklamy, podpory prodeje, signmakingu, médií, také firmy nabízející stroje na výrobu reklamy, 3D tiskárny atd..

Akci doplňují a činí atraktivní přednášky a doprovodné programy. Uznávaní odborníci seznámí zájemce s trendy, technologickými novinkami a vůbec aktuálními a inspirativními informacemi. Přednášky jsou rozděleny do 3 tematických bloků:

  • Online reklama efektivně - SEO, RTB, WordPress, sociální sítě, e-mailing, infografiky, mobilní aplikace,
  • Reklama – perspektivy a trendy - reklama vs. "propagace", guerilla marketing,nové trendy ve firemní komunikaci, kupónový marketing ...
  • Grafický design aktuálně - role grafického a komunikačního designera, vizuální komunikace značek, design a právo.

Zapište si do diáře
SVĚT REKLAMY
Brno – 25. září 2014 Orea Hotel Voroněž 

SVĚT REKLAMY
Praha - 7. října 2014 Hotel Diplomat.

Více na www.omnis.cz, také na facebooku, twitteru i Linkedinu