Úvodní > Máte zájem nastartovat kariéru marketingového profesionála? Jak postupovat?

Máte zájem nastartovat kariéru marketingového profesionála? Jak postupovat?

Vzdělávání

Pro vzdělávání si vyberte Akreditovaný vzdělávací institut (AVI) (seznam institutů je uveden na liště navigace);
Vzdělávání je u všech institutů (AVI) jednotné v souladu s projektem CIMA®. Proto je postačující výběr podle lokality, termínů kurzů, resp. ceny kurzu.
Na stránkách příslušného vzdělávacího institutu naleznete potřebné informace týkající se termínu kurzů, místa konání, ceny kurzů a další informace o organizaci kurzů včetně kontaktních údajů.

Po vzdělávání následuje vaše certifikace

Proces certifikace vychází z požadavků mezinárodní normy ISO/IEC 17024 (ČSN EN ISO/IEC 17024), přičemž výkladově se aplikují pravidla IAF (International Accreditation Forum) a EA (European Co-operation for Accreditation).
Pro svou certifikační činnost je CIMA autorizován, mimo ČIA rovněž od Evropské marketingové konfederace (EMC);
Certifikaci provádí Certifikační sekce Českého institutu pro marketing (CS CIMA), která je CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. P 3175 a organizačně je nezávislým subjektem institutu CIMA. CS CIMA je jedinou oprávněnou institucí v ČR k certifikaci pracovníků v oblasti marketingu, prodeje a managementu podle projektu CIMA® a k vydávání certifikačních osvědčení.
Certifikační sekce CS CIMA certifikuje:
  • všechny absolventy certifikovaných kurzů marketing a prodej CIMA
  • uchazeče o certifikaci, kteří nejsou absolventy kurzů CIMA - proces certifikace těchto žadatelů probíhá za stejných podmínek jako u absolventů z kurzů CIMA za předpokladu splnění podmínek pro přijetí žádosti o certifikaci a úhrady certifikačního poplatku.
  • požadavky na všechny uchazeče u příslušných typů zkoušek jsou stejné, viz záložka „odborné požadavky“ na CERTIFIKACE-CIMA.CZ
Po procesu výběru vhodného institutu postupujte podle pokynů, které má každý institut uvedeny na webových stránkách.
kariera.jpg